Kalendarz imprez

Music Store Band

Music Store Band

Koncert zespołu Music Store Band, działającego pod egidą Stowarzyszenia Muzyczny Świat. Odbędzie się 20. marca o godz. 19.00. Wejście darmowe, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują wejściówki – do odbioru w Akceleratorze Kultury.

Stowarzyszenie Muzyczny Świat działa przy szkole muzycznej Music Store od 2017. Od początku swojej działalności wspiera rozwój  muzyczny dzieci i młodzieży. Co roku organizuje Przeglądy Twórczości Małego Artysty, który zainicjowała szkoła Music Store. W roku 2020 obchodzili jubileusz, bo już po raz dziesiąty miały odbyć się występy dzieci przedszkolnych na deskach CKiSz. Niestety pandemia trochę pokrzyżowała plany i koncert się nie odbył. Jednak stowarzyszenie nie osłabiło swojej działalności i dzięki inicjatywie członków powstał pomysł na utworzenie młodzieżowego big bandu. Opiekę na wokalami sprawuje p. Agata Górecka, a instrumentami zajmuje się p. Maciej Sawiński.  Zespół nagrał 30min materiał na Kaliską Wigilię dla fundacji Bread of life, która była emitowana podczas corocznej wigilii. Występ w Akceleratorze Kultury to pierwszy debiutancki pokaz Music Store Band, który wystąpi w składzie: Klawisz- Michał Piechota, gitara elekt. Paula Świeżyńska, bas-  Adam Sawiński, Perkusja- Julian Mielcarek, Marcel Tułacz- perkusja, akordeon, Jakub Urbański- trąbka, Adam Borowiak- saksofon, Miłosz Trzebiecki- puzon, Ewa Siewieja i Antek Leśniewski- wokal.

Date

20 marzec 2021

Tags

Wydarzenia kulturalne, Koncerty

Kontakt do nas

Akcelerator Kultury
ul. Nowy Świat 2A
62-800 Kalisz

tel. 62 751 90 99

www.akceleratorkultury.pl


Michalina Pikuzińska
koordynator pracy artystycznej

tel. 735 021 616
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Pawlik
specjalista d/s administracyjno-technicznych

tel. 604 403 939
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OKP Wieża Ciśnień im. Bogdana Jareckiego
ul. Górnośląska 66A
62-800 Kalisz

tel. 62 766 43 40
tel. kom. 516 42 49 42

www.wiezacisnien.kalisz.pl